fbpx
standard-title Spa & Wellenes

Spa & Wellenes

Spa & Wellness eshte nje qender e menduar dhe realizuar per mireqenien dhe relaksin e secilit prej jush. Ne qendren tone do te gjeni pergjigje per  kerkesat dhe deshirat tuaja per tu relaksuar dhe per te arritur mireqenien trupore dhe mendore. Ambientet e qendres wellness i pershtaten secilit, duke fillaur nga familja, e cila deshiron te clodhet dhe te largoje stresin e akumuluar si rezultat i jetes dinamike dhe frenetike me te cilen duhet te perballet cdo dite, me ambiente te dedikuar per femijet ku mund te shprehin kreativitetit dhe dinamizmin e tyre, tek cifti i cili deshiron te kaloje ne qetesi momente intimiteti, apo grupet e miqeve te cilet kerkojne nje ambient ndryshe per te kaluar momente te bukura me shoqerine. Jo vetem ambienti i brendshem por edhe ai i jashtem, me Detin i cili shtrihet larg ne horizont e cili duket sikur po shtrengon ne krahet e tij Diellin qe perendon, i pershtaten me se miri idese te mireqenies fiziko mendore dhe ambienteve relaksuese qe kemi menduar per ju.

Ne dispozicionin tuaj, te menduar per tu udhezuar ne nje udhetim emocional, do gjeni:

 • Sauna tradicionale;
 • Shpellen me avull;
 • Hammam;
 • Dush Finlandez;
 • Kneipp;
 • Hidromasazh;
 • Shtreterit e ngrohte te vendosur perballe nje kaskate relaksuese;
 • Tinoca Tiroleze;
 • Dhoma e kripes;
 • Dhomat e masazheve individuale dhe ne cift
 • Dushe emocionale
 • Palestra;
 • Pishina verore dhe dimerore