fbpx
standard-title Hotel

Hotel

Diamond Hill & SPA ofron  60 suita moderne me pamje nga deti dhe qyteti.
Suitat tona janë perfekte për turizëm familjar, pasi 90% e tyre janë me dy dhoma gjumi, dhomë ndenje, kuzhinë, tualet, ajër të kondicionuar, TV kabllor dhe Wi-Fi.
Tipologjite e suitave qe disponojme jane:
1. Double
2. Family
3. Double bed.